softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14643
  • Užívatelia: 3223

Rozšírte si BeamNG Drive (nielen) o nové modely áut

Autor: Redakcia  |   Publikované: 7.10.2014 | Zobrazené: 6327x

Zďaleka ešte nie je dokončený, napriek tomu simulátor BeamNG Drive s pokročilou fyzikou a modelom poškodenia vzbudzuje veľké nádeje medzi hráčmi, ktorí chcú niečo nové a neopozerané. Ak budeme brať za premianta zničiteľnosti automobilovú sériu Flatout, BeamNG Drive je jeho dokonalou protistranou, pretože namiesto rozbíjania pevných častí vozidiel využíva soft body dynamics. To v praxi znamená, že sa vám predmet nerozletí na miliardu častí, ale že sa pri pôsobení sily (pomerne realisticky, ale záleží na materiáli a kvalite implementácie) deformuje, ohýba.

Originalita je teda silnou stránkou BeamNG Drive, trochu horšie je na tom obsah hry, ktorý je stále v pozadí záujmu autorov. Vďaka šikovným modderom to ale zas toľko nevadí, do hry si môžete pridať veľa vozidiel a máp, vďaka ktorým si pokrokovú technológiu môžete aj dosýta užiť priamo v hre.

Ako sa módy inštalujú?

Pomerne jednoducho. Vozidlá sa nahrávajú do zložky Vehicles, mapy do zložky Levels a ostatné do zložky alpha_prerace. Rozbalíte do nich archívy, ktoré si stiahnete od nás. Zložky sa dajú dostať v: C:\Users\Uživatel\AppData\Local\BeamNG.drive\alpha_prerace.

Autá

Obsah závodnej hry? Autá a trate, pričom najväčším lákadlom sú samozrejme vozidlá. Čím viac ich je, čím známejšie sú, tým lepšie. V BeamNG si tie najlepšie môžete užiť vďaka modelom vytvoreným komunitou, tak neváhajte a sťahujte.

Štýlové Lambo

Krajšie, rýchlejšie a luxusnejšie už to veľmi nejde. Aventador je top modelom značky (aj Veneno je iba jeho trochu luxusnejšou verziou) a podľa toho tiež vyzerá a jazdí. Stovka pod tri sekundy, maximálna rýchlosť 350 kilometrov za hodinu a unikátny dizajn verný tradíciám značky - čo viac si priať?

Lambo sťahujte TU

Ostrá Impreza…

Rýchla cestná verzia japonskej rely legendy je kúsok, pre ktorý má slabosť nejeden nadšený motorista. Impreza síce nie je tak brutálne rýchla a vzhľadovo exkluzívna ako superšporty, ale môže si ju dovoliť neporovnateľne väčšie množstvo vodičov. Naviac má nezameniteľnú charizmu a až magickú súhru rýchlosti, krásy, jazdných vlastností a použiteľnosti v bežnej prevádzke (vrátane nákladov na PHM). Užijete si s ňou toľko zábavy aj v hre?

Imprezu sťahujte TU

…a jej diamantový rival

Velikánov robia aj ich rivali, čo neodmysliteľne platí aj pre dvojicu Impreza-Lancer. Toto Mitsubishi v rýchlej verzii Evo X výrazne zmenilo zažitý dizajn, ale svoje korene nezaprie. K dravosti predchodcov sa len pridala trocha uhladená elegancia. Rýchlosť, dynamika a jazdné vlastnosti štvorkolky samozrejme Lanceru zostali.

Mitsubishi sťahujte TU

Golf MK2 pre pohodovú retro jazdu

Späť do Európy, tentoraz do Nemecka. Golf je proste len jeden a VW sa nemôže pochváliť výraznejším modelom. Druhá generácia tohto premianta nižšej strednej triedy európskych vozov sa vyrábala skoro 10 rokov (83-92) v nespočetných verziách.

Golf sťahujte TU

Mercedes S65 AMG

Nemecký luxus zvonku aj vo vnútri, zatiaľ čo pod kapotou zúri dvanásťvalcový šesťliter s dvoma turbami? Prečo nie, obzvlášť keď to nemusíme v digitálnom prevedení živiť.

Mercedes sťahujte TU

Športové pätkové BWM si obľúbite

Trochu menší luxus, trochu menší výkon, polovičná cena. BMW M5 ale nie je pre šetrných (ktoré auto za skoro 3 milióny je...), je otázkou vkusu a preferencií. Ak je BMW vašou krvnou skupinou, len ťažko nájdete krajšiu a vyrovnanejšiu limuzínu s výkonom na hranici superšportu.

BMW sťahujte TU

Ostatné módy

Nielen autami je človek živý, obzvlášť v BeamNG, kde je často dôležitejšie pekne nabúrať, než sa kochať nepoškodeným autom. K tomu vám poslúžia nielen zradné mapy, ale tiež "nástroje“.

Rampa

Prvým nástrojom, ktorý môžete umiestniť na ľubovoľné miesto na mape, je rampa. Hrozivý to objekt, vďaka ktorého pomoci môžete skákať a následne zaslúžene havarovať a sledovať, ako veľmi sa autorom vydarili deformácie mäkkých materiálov.

Rampu sťahujte TU

Katapult

Ak je rampa skazou pre reálne sa deformujúce autá a ich podvozky, čo potom taký katapult? Ten s vami nebude mať už vôbec žiadne zľutovanie, čo je úplne super.

Katapult sťahujte TU

Kaňon

Červená farba, samá diera, raj pre šialeného pretekára. Kaňon je podarenou mapou, v ktorej sa môžete plne realizovať, najmä teda ak máte radi virtuálne búračky.

Kaňon sťahujte TU

Aréna

Ďalšia mapa ako stvorená pre deštrukčné „hrátky“ je Arena, ktorá je prevzatá od vývojárov z Bugbear. Je plná rámp, na ktorých sa môžete vyblázniť.

Arena sťahujte TU

Značky

Podobné články

Grand Theft Auto 5 a GTA Trilogy dostanú remaster. Poznáme dátum vydania

Grand Theft Auto 5 a GTA Trilogy dostanú remaster. Poznáme dátum vydania

Lost Ark RECENZIA: Vynikajúce MMORPG s nádhernou grafikou a skvelými súbojmi

Lost Ark RECENZIA: Vynikajúce MMORPG s nádhernou grafikou a skvelými súbojmi

Pro Evolution Soccer 2022 - dátum vydania, novinky a zmena názvu na eFootball

Pro Evolution Soccer 2022 - dátum vydania, novinky a zmena názvu na eFootball

Zachraň šneka, hra pre iPhone a iPad už dnes na stiahnutie zdarma

Zachraň šneka, hra pre iPhone a iPad už dnes na stiahnutie zdarma

Upgradujte svoje slúchadlá HyperX Cloud Flight - návod inštalácie

Upgradujte svoje slúchadlá HyperX Cloud Flight - návod inštalácie

American Truck Simulator

American Truck Simulator

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  7 7 7 9 4 d  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia