softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14242
  • Užívatelia: 3202

Rozšírte si BeamNG Drive (nielen) o nové modely áut

Autor: Redakcia  |   Publikované: 7.10.2014 | Zobrazené: 5950x

Zďaleka ešte nie je dokončený, napriek tomu simulátor BeamNG Drive s pokročilou fyzikou a modelom poškodenia vzbudzuje veľké nádeje medzi hráčmi, ktorí chcú niečo nové a neopozerané. Ak budeme brať za premianta zničiteľnosti automobilovú sériu Flatout, BeamNG Drive je jeho dokonalou protistranou, pretože namiesto rozbíjania pevných častí vozidiel využíva soft body dynamics. To v praxi znamená, že sa vám predmet nerozletí na miliardu častí, ale že sa pri pôsobení sily (pomerne realisticky, ale záleží na materiáli a kvalite implementácie) deformuje, ohýba.

Originalita je teda silnou stránkou BeamNG Drive, trochu horšie je na tom obsah hry, ktorý je stále v pozadí záujmu autorov. Vďaka šikovným modderom to ale zas toľko nevadí, do hry si môžete pridať veľa vozidiel a máp, vďaka ktorým si pokrokovú technológiu môžete aj dosýta užiť priamo v hre.

Ako sa módy inštalujú?

Pomerne jednoducho. Vozidlá sa nahrávajú do zložky Vehicles, mapy do zložky Levels a ostatné do zložky alpha_prerace. Rozbalíte do nich archívy, ktoré si stiahnete od nás. Zložky sa dajú dostať v: C:\Users\Uživatel\AppData\Local\BeamNG.drive\alpha_prerace.

Autá

Obsah závodnej hry? Autá a trate, pričom najväčším lákadlom sú samozrejme vozidlá. Čím viac ich je, čím známejšie sú, tým lepšie. V BeamNG si tie najlepšie môžete užiť vďaka modelom vytvoreným komunitou, tak neváhajte a sťahujte.

Štýlové Lambo

Krajšie, rýchlejšie a luxusnejšie už to veľmi nejde. Aventador je top modelom značky (aj Veneno je iba jeho trochu luxusnejšou verziou) a podľa toho tiež vyzerá a jazdí. Stovka pod tri sekundy, maximálna rýchlosť 350 kilometrov za hodinu a unikátny dizajn verný tradíciám značky - čo viac si priať?

Lambo sťahujte TU

Ostrá Impreza…

Rýchla cestná verzia japonskej rely legendy je kúsok, pre ktorý má slabosť nejeden nadšený motorista. Impreza síce nie je tak brutálne rýchla a vzhľadovo exkluzívna ako superšporty, ale môže si ju dovoliť neporovnateľne väčšie množstvo vodičov. Naviac má nezameniteľnú charizmu a až magickú súhru rýchlosti, krásy, jazdných vlastností a použiteľnosti v bežnej prevádzke (vrátane nákladov na PHM). Užijete si s ňou toľko zábavy aj v hre?

Imprezu sťahujte TU

…a jej diamantový rival

Velikánov robia aj ich rivali, čo neodmysliteľne platí aj pre dvojicu Impreza-Lancer. Toto Mitsubishi v rýchlej verzii Evo X výrazne zmenilo zažitý dizajn, ale svoje korene nezaprie. K dravosti predchodcov sa len pridala trocha uhladená elegancia. Rýchlosť, dynamika a jazdné vlastnosti štvorkolky samozrejme Lanceru zostali.

Mitsubishi sťahujte TU

Golf MK2 pre pohodovú retro jazdu

Späť do Európy, tentoraz do Nemecka. Golf je proste len jeden a VW sa nemôže pochváliť výraznejším modelom. Druhá generácia tohto premianta nižšej strednej triedy európskych vozov sa vyrábala skoro 10 rokov (83-92) v nespočetných verziách.

Golf sťahujte TU

Mercedes S65 AMG

Nemecký luxus zvonku aj vo vnútri, zatiaľ čo pod kapotou zúri dvanásťvalcový šesťliter s dvoma turbami? Prečo nie, obzvlášť keď to nemusíme v digitálnom prevedení živiť.

Mercedes sťahujte TU

Športové pätkové BWM si obľúbite

Trochu menší luxus, trochu menší výkon, polovičná cena. BMW M5 ale nie je pre šetrných (ktoré auto za skoro 3 milióny je...), je otázkou vkusu a preferencií. Ak je BMW vašou krvnou skupinou, len ťažko nájdete krajšiu a vyrovnanejšiu limuzínu s výkonom na hranici superšportu.

BMW sťahujte TU

Ostatné módy

Nielen autami je človek živý, obzvlášť v BeamNG, kde je často dôležitejšie pekne nabúrať, než sa kochať nepoškodeným autom. K tomu vám poslúžia nielen zradné mapy, ale tiež "nástroje“.

Rampa

Prvým nástrojom, ktorý môžete umiestniť na ľubovoľné miesto na mape, je rampa. Hrozivý to objekt, vďaka ktorého pomoci môžete skákať a následne zaslúžene havarovať a sledovať, ako veľmi sa autorom vydarili deformácie mäkkých materiálov.

Rampu sťahujte TU

Katapult

Ak je rampa skazou pre reálne sa deformujúce autá a ich podvozky, čo potom taký katapult? Ten s vami nebude mať už vôbec žiadne zľutovanie, čo je úplne super.

Katapult sťahujte TU

Kaňon

Červená farba, samá diera, raj pre šialeného pretekára. Kaňon je podarenou mapou, v ktorej sa môžete plne realizovať, najmä teda ak máte radi virtuálne búračky.

Kaňon sťahujte TU

Aréna

Ďalšia mapa ako stvorená pre deštrukčné „hrátky“ je Arena, ktorá je prevzatá od vývojárov z Bugbear. Je plná rámp, na ktorých sa môžete vyblázniť.

Arena sťahujte TU

Značky

Podobné články

Najlepšie módy pre American Truck Simulator

Najlepšie módy pre American Truck Simulator

Nové Black Ops Cold War zverejnilo minimálne HW požiadavky

Nové Black Ops Cold War zverejnilo minimálne HW požiadavky

Najlepšie módy pre Fallout 4

Najlepšie módy pre Fallout 4

F1 Online – formule zadarmo a ovládané myšou

F1 Online – formule zadarmo a ovládané myšou

Angry Birds Séria

Angry Birds Séria

Overwatch - Year of the Rooster update online

Overwatch - Year of the Rooster update online

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a a d 6 1 4  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia