softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15026
  • Užívatelia: 3236

3 naj programy pre sťahovanie filmov z internetu

Autor: Redakcia  |   Publikované: 1.3.2014 | Zobrazené: 21056x

Máte radi filmy, seriály a videá, ale televízia pre vás nie je dostatočne flexibilná? Sťahujte si filmy rovno do PC a využite k tomu napríklad jeden z nižšie predstavených programov, ktoré sa od seba diametrálne líšia a spoločné majú len to, že si vďaka nim môžete zaobstarať snáď všetky filmy sveta.

uTorrent

Torrenty predstavujú zaujímavú alternatívu ku klasickému štýlu sťahovania súborov. Keď sťahujete súbory cez torrent, zároveň ich totiž aj niekto ďalší sťahuje od vás, čo znamená oveľa väčšiu efektivitu, keď každý sťahujúci funguje aj ako poskytovateľ dát pre ostatných. Teoreticky, bez nejakých obrovských výkyvov, je teda tento systém stabilnejší a rýchlejší s rastúcim počtom užívateľov, čo je presný opak sťahovania zo servera, ktorý má obmedzenú kapacitu a je možné ho preťažiť. Mnoho ľudí využíva torrenty nielen na sťahovanie nechránených diel, ale tiež k "pirátstvu", ktoré je samozrejme mnohokrát v rozpore so zákonmi, obzvlášť vďaka náture torrentu, keď samotné diela zároveň aj sami šírite.

JDownloader

JDownloader je zo všetkého najviac download managerom s mnohými pokročilými funkciami. Stačí ho nainštalovať, spustiť a JDownloader už si preberie všetky URL odkazy, ktoré označíte a skopírujete do schránky (ctrl + c). Tieto odkazy potom zanalyzuje a povie vám, či sú online, alebo mŕtve. Vy si potom vyberiete, čo naozaj chcete stiahnuť.

Veľkým pomocníkom je JDownloader pre každého užívateľa download serverov typu rapidshare, pretože sa cez neho môžete prihlásiť do VIP účtov a značne si tak uľahčiť a urýchliť sťahovanie. Ďalej vám JDownloader môže pomôcť pri nadväzovaní downloadov, rozbaľovaní stiahnutých archívov (aj s heslom), alebo za vás automaticky vyplní obrázkové heslá captcha.

aTube Catcher

Ak existuje nekonečná zásobáreň videí, potom je to YouTube. Niektoré na ňom ale nevydržia večne, či už sú stiahnuté ich autorom, alebo zmazané priamo YouTube. S aTube Catcher vás to už ale nemusí mrzieť, pretože si jednoducho stiahnete svoje obľúbené videá do počítača, aby ste o ne nikdy neprišli. Ovládanie programu je veľmi jednoduché, hoci ponúka celý rad možností pre to, aby ste video stiahli presne tak, ako si predstavujete.

Značky

Podobné články

Najlepšie internetové dátové úložiská

Najlepšie internetové dátové úložiská

Ako zmerať rýchlosť internetu na PC aj v mobiloch

Ako zmerať rýchlosť internetu na PC aj v mobiloch

OpenTTD online play

OpenTTD online play

5 tipov pre YouTube, ktoré vám nesmú uniknúť

5 tipov pre YouTube, ktoré vám nesmú uniknúť

Ako nastaviť domovskú stránku v Chrome, Firefoxe i Exploreri

Ako nastaviť domovskú stránku v Chrome, Firefoxe i Exploreri

Najlepšie doplnky pre internetové prehliadače Chrome, Firefox a Operu

Najlepšie doplnky pre internetové prehliadače Chrome, Firefox a Operu

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  a d 4 a e 1  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia