softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15026
  • Užívatelia: 3236

Farmárske hry pre PC, tablet i konzoly

Autor: Redakcia  |   Publikované: 10.2.2014 | Zobrazené: 18313x

Digitálne farmárčenie je, pre mnohých stále prekvapivo, veľkým fenoménom, ktorý milujú desiatky miliónov hráčov. Výber hier je viac než dostatočný a každý si nájde to svoje. Môžete si obrobiť vlastné polia v realistickom simulátore alebo stavať farmu v realtime stratégii, prípadne okopávať každý zákon v hrách pre internetové prehliadače.

Landwirtschafts Simulator 2013 – PC, PS3, X360

Možno túto hru poznáte pod menom Farming Simulator 2013, ale to nie je podstatné. Naopak úplne nutné je, aby ste si ju zahrali, ak máte teda chute na virtuálne farmárčenie. Lepšieho zástupcu totiž nenájdete, nech sa pozriete na akúkoľvek platformu.

V úlohe nadšeného farmára tu budete jazdiť v desiatkach rôznych poľnohospodárskych strojov, obrábať polia, predávať, nakupovať a nakoniec aj zamestnávať, aby sa vaše rozrastajúce hospodárstvo podarilo celé obstarať. Hra je dostupná pre PC a herné konzoly, napríklad aj na Playstation Vita a na mobilných zariadeniach už je dokonca vo verzii 2014.

Agrar Simulator 2013 – PC

Agrar Simulator je klonom slávnejšieho Farmingu, ale v mnohom je stále o krok až dva pozadu. Výnimkou je grafika, v ktorej hra exceluje, takže ak si potrpíte hlavne na vizuálne spracovanie, mali by ste Agrar Simulator rozhodne vyskúšať.

Farming Giant – PC

Po dvoch simulátoroch musí prísť aj farmárska stratégia. V nej budete svoju farmu budovať podľa svojich predstáv. Každú budovu a pole tak umiestnite na miesto, ktoré uznáte za vhodné a navyše môžete všetky objekty otáčať, pričom nie ste obmedzení žiadnou štvorcovou sieťou. Veľmi dôležitú úlohu zohrávajú aj RPG prvky, vďaka ktorým hra len tak neomrzí.

Farmerama – online

Farmerama je zábavná, kreslená farmárčina, v ktorej sa staráte o svoje polia, predávate, nakupujete a interagujete s ostatnými hráčmi. Posielajte darčeky, pochváľte sa so svojimi úspechmi a staňte sa najlepším farmárom široko ďaleko.

GoodGame BigFarm– online

Na prvý pohľad možno trochu podobná hra ako Farmerama, ale BigFarm je naozaj proti svojej konkurencii Big. Vaša farma sa postupne rozrastá, ako skupujete ďalšie a ďalšie pozemky a rozširujú sa vám možnosti výstavby, pestovania a chovu. Ako vždy, hry od Goodgame sú silné aj v sociálnych aspektoch, takže sa spoľahnite, že nebudete jediní farmári v okolí.

Farming Simulator 2014 – Android, iOS

Farming Simulator, teda najlepšia farmárska hra vôbec, aj na mobile? Prečo nie, dokonca aj v novšej verzii, než klasický PC/konzolový originál. Hra obsahuje takmer všetko, na čo ste z PC zvyknutí, ale v malom skladnom poňatí tabletu alebo mobilného telefónu.

Hay Day – Android, iOS

Graficky excelentná farmárska hra na mobily a tablety, Hay Day, má nielen nekonečný zástup fanúšikov, ale tiež neustále pridávaný obsah - pritom je úplne zadarmo. K farmárčeniu pristupuje trochu osobnejšie, než ostatné hry, k čomu napomáha aj cartoon štylizácia. Ak je pre vás Farming Simulator príliš zdĺhavý a realistický, tak vás Hay Day rozhodne poteší.

Značky

Podobné články

Najlepšie výučbové programy pre deti

Najlepšie výučbové programy pre deti

F1 Online – formule zadarmo a ovládané myšou

F1 Online – formule zadarmo a ovládané myšou

Medieval Engineers – z vesmíru do stredoveku

Medieval Engineers – z vesmíru do stredoveku

Najlepšie mobilné vedomostné kvízy pre Android a iPhone

Najlepšie mobilné vedomostné kvízy pre Android a iPhone

Monitory – nové technológie do kancelárií i hráčskych pevností

Monitory – nové technológie do kancelárií i hráčskych pevností

Ako nahrať fotografie na Instagram z počítača

Ako nahrať fotografie na Instagram z počítača

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  c 8 2 f f e  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia