softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14807
  • Užívatelia: 3226

Naučte sa strieľať po zemi v hre FIFA. Prinášame jednoduchý návod, ako na to

Autor: Redakcia  |   Publikované: 6.10.2022 | Zobrazené: 430x

Ste veterán alebo úplný nováčik v sérii FIFA? Pokiaľ ide o niektoré nové mechaniky, začínate na rovnakom bode. Najnovší prírastok do série, FIFA 23, prináša mnoho zmien ovládania, ktoré sa ako hráči akejkoľvek úrovne musíte naučiť, ak ich chcete využívať. Zmeny sa dotkli aj striel po zemi, alebo teda Long Driven Shots, ktoré sa jednoduchšie vykonajú, ale úspešnosť bude závisieť od skillu viac, než kedykoľvek predtým.

Futbalový simulátor od EA sa tento rok lúči s názvom celej série FIFA, a tak je pochopiteľné, že priniesol aj rad výrazných zmien. Okrem nasadenia tisícky nových animácií vďaka HyperMotion2, pridania dvoch ženských futbalových líg alebo úplného prekopania chémie sa zmeny týkajú aj niektorých skill shotov. A strely po zemi sú jedným z nich.

Ako vystreliť po zemi vo FIFA 23?

Ako teda vystreliť po zemi v hre FIFA 23? Odpoveď pravdepodobne prekvapí mnohých skúsenejších hráčov, ale stačí len vystreliť. Žiadne kombinácie tlačidiel, len stlačenie streľby na ovládači a dodržanie pár pravidiel.

Tým najpodstatnejším je razancia strely. Sila strely sa musí pohybovať v rozmedzí 20-30 %, nikdy nie viac ani menej. Zároveň musí mať hráč dostatočnú rýchlosť a úplne najlepšie bude, keď bude strieľať po prihrávke do behu. O tom, že využitie strely po zemi je najlepšie v bezprostrednej blízkosti brankára asi netreba veľmi hovoriť.

Aké sú výhody Long Driven Shot?

Streľba po zemi so sebou prináša vyššiu šancu na skórovanie v blízkosti súperovej bránky, a to z jedného prostého dôvodu. Brankár sa totiž musí zosunúť celý na zem, čo zaberie čas a reakčné schopnosti sú tak pomalšie. Platí to aj tento rok, kedy dostali brankári opäť väčší boost a skórovanie je čoraz náročnejšie. Strely po zemi by ale z blízkosti mali platiť za dodržania vyššie popísaných podmienok.

Aj keď je ovládanie tejto strely oveľa jednoduchšie, jej prevedenie si vyžaduje oveľa viac skillu. Pravdepodobne tak strávite mnoho času na tréningovom ihrisku, prípadne v zápasoch nebudete zo začiatku so svojím výkonom spokojní. 

Značky

Podobné články

Nejlepšie módy pre Minecraft

Nejlepšie módy pre Minecraft

World of Warplanes: nebeská alternatíva k World of Tanks

World of Warplanes: nebeská alternatíva k World of Tanks

Minecraft 1.2.5 konečne vydaný

Minecraft 1.2.5 konečne vydaný

Hra Pou – najsťahovanejšia hra pre mobily a tablety

Hra Pou – najsťahovanejšia hra pre mobily a tablety

Total War Saga: Thrones of Britannia dátum vydania a systémové nároky

Total War Saga: Thrones of Britannia dátum vydania a systémové nároky

Kompletný zoznam Hrdinov do hry FIFA 23

Kompletný zoznam Hrdinov do hry FIFA 23

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  1 b b a 3 2  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia