softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14244
  • Užívatelia: 3202

Najlepšie aplikácie pre tablety II

Autor: Redakcia  |   Publikované: 3.2.2014 | Zobrazené: 5718x

A je tu pokračovanie nášho článku (prvý diel TU), ktorý sa vám pokúsil pripomenúť a predstaviť niektoré kľúčové aplikácie, ktoré zásadným spôsobom ovplyvnia vašu používateľskú skúsenosť z tabletmi a smartphonmi. Dnes sa pozrieme na ďalších 7 kúskov, o ktorých by ste rozhodne mali uvažovať.

Avast

Avast je jedným z najlepších antivírusových programov pre PC, ale ako sa mu darí na poli mobilnom? Odporúčame prečítať náš článok o antivírusoch na mobilných zariadeniach, ktorý by mal trochu osvetliť, čo taký program vôbec zvládne. Avast patrí aj na mobiloch a tabletoch medzi tie najschopnejšie aplikácie a vrelo vám ho odporúčame.

Slúži na: ochranu mobilného telefónu a tabletu nielen pred vírusmi.

Shazam

Legenda nad legendy, Shazam je večný a dokáže sa prispôsobovať modernej dobe. Jeho základné funkcie sú stále skvelé, hovoríme samozrejme o rozpoznávaní hudby, ale Shazam dnes zvládne aj oveľa viac. Hudbu vám dovolí si kúpiť, pozrieť na Youtube alebo zdieľať s priateľmi, prípadne zobraziť vrátane slov piesne. To samozrejme nie je všetko, Shazam je zaujímavými funkciami doslova preplnený.

Slúži na: identifikáciu, zdieľanie a nákup hudby.

Chrome

Najobľúbenejší prehliadač Chrome si našiel cestu ako do mobilných zariadení s Androidom, tak aj s iOS. Jeho hlavnou výhodou je synchronizácia so stolným Chrome, takže ak tento prehliadač používate na PC, môžete v práci plynule pokračovať aj na svojom tablete a mobile. Ide o kvalitný prehliadač, ktorý vás v ničom nesklame, ale ak nepoužívate Chrome stolný, môžeme vám odporučiť asi aj lepšie prehliadače, ako je Dolphin.

Slúži na: prehliadaniu webu.

IM+

Chcete jeden chat miesto desiatich rôznych? IM + nemá konkurenciu. Môžete si do neho integrovať Facebook chat, gTalk a dokonca aj staručké ICQ a mnoho ďalších. Samozrejmosťou je podpora multimediálneho obsahu a stále nové funkcie, vlastnosti a vychytávky.

Slúži na: komunikáciu.

Facebook

Áno, Facebook sa nás zubami nechtami drží už mnoho rokov a jeho význam nie a nie opadnúť. Prežijete bez Facebook aplikácie vo svojom mobile a tablete alebo nie? Ak nie a niekam sa vám stratila (býva v základnej ponuke aplikácií), tak si ju rýchlo doinštalujte, nie je to taký problém a rozhodne je to šikovnejšie, než na Facebook chodiť cez internetový prehliadač.

Slúži na: sprístupnenie Facebooku cez aplikáciu.

Instagram

Aby sa vaše fotografie páčili a boli obľúbené, nemusíte ich nijako vylepšovať a dokonca ani nemusíte byť dobrí fotografi, ba dokonca nemusíte ani disponovať super foťákom. Môžete zvoliť druhú cestu, teda fotku úplne zničiť, aby sa dalo sotva poznať, čo na nej je. A presne k týmto "štýlovým" úpravám slúži Instagram. Skrz neho sa vykonávajú hlavne 2 základné veci - zredukovanie fotky na štvorec a pridanie filtra. Oboje často v duchu starých Polaroidov, ktoré sú očividnou a priznanou inšpiráciou pre túto obľúbenú sociálnu sieť plnú fotiek.

Slúži na: zdieľanie a úpravu fotiek.

Značky

Podobné články

Najlepšie aplikácie pre mobil a tablety zadarmo

Najlepšie aplikácie pre mobil a tablety zadarmo

Najlepšie navigácie do mobilu (Android a iOS)

Najlepšie navigácie do mobilu (Android a iOS)

Zrušte si Facebook: Podrobný návod, ako zmazať alebo deaktivovať účet

Zrušte si Facebook: Podrobný návod, ako zmazať alebo deaktivovať účet

Ako nahrať fotografie na Instagram z počítača

Ako nahrať fotografie na Instagram z počítača

Spotify zadarmo a bez reklám - tipy a triky

Spotify zadarmo a bez reklám - tipy a triky

Tipy pre čistenie dotykového displeja

Tipy pre čistenie dotykového displeja

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 1 2 3 b 2  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia