softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15026
  • Užívatelia: 3236

Najlepšie aplikácie pre tablety II

Autor: Redakcia  |   Publikované: 3.2.2014 | Zobrazené: 6273x

A je tu pokračovanie nášho článku (prvý diel TU), ktorý sa vám pokúsil pripomenúť a predstaviť niektoré kľúčové aplikácie, ktoré zásadným spôsobom ovplyvnia vašu používateľskú skúsenosť z tabletmi a smartphonmi. Dnes sa pozrieme na ďalších 7 kúskov, o ktorých by ste rozhodne mali uvažovať.

Avast

Avast je jedným z najlepších antivírusových programov pre PC, ale ako sa mu darí na poli mobilnom? Odporúčame prečítať náš článok o antivírusoch na mobilných zariadeniach, ktorý by mal trochu osvetliť, čo taký program vôbec zvládne. Avast patrí aj na mobiloch a tabletoch medzi tie najschopnejšie aplikácie a vrelo vám ho odporúčame.

Slúži na: ochranu mobilného telefónu a tabletu nielen pred vírusmi.

Shazam

Legenda nad legendy, Shazam je večný a dokáže sa prispôsobovať modernej dobe. Jeho základné funkcie sú stále skvelé, hovoríme samozrejme o rozpoznávaní hudby, ale Shazam dnes zvládne aj oveľa viac. Hudbu vám dovolí si kúpiť, pozrieť na Youtube alebo zdieľať s priateľmi, prípadne zobraziť vrátane slov piesne. To samozrejme nie je všetko, Shazam je zaujímavými funkciami doslova preplnený.

Slúži na: identifikáciu, zdieľanie a nákup hudby.

Chrome

Najobľúbenejší prehliadač Chrome si našiel cestu ako do mobilných zariadení s Androidom, tak aj s iOS. Jeho hlavnou výhodou je synchronizácia so stolným Chrome, takže ak tento prehliadač používate na PC, môžete v práci plynule pokračovať aj na svojom tablete a mobile. Ide o kvalitný prehliadač, ktorý vás v ničom nesklame, ale ak nepoužívate Chrome stolný, môžeme vám odporučiť asi aj lepšie prehliadače, ako je Dolphin.

Slúži na: prehliadaniu webu.

IM+

Chcete jeden chat miesto desiatich rôznych? IM + nemá konkurenciu. Môžete si do neho integrovať Facebook chat, gTalk a dokonca aj staručké ICQ a mnoho ďalších. Samozrejmosťou je podpora multimediálneho obsahu a stále nové funkcie, vlastnosti a vychytávky.

Slúži na: komunikáciu.

Facebook

Áno, Facebook sa nás zubami nechtami drží už mnoho rokov a jeho význam nie a nie opadnúť. Prežijete bez Facebook aplikácie vo svojom mobile a tablete alebo nie? Ak nie a niekam sa vám stratila (býva v základnej ponuke aplikácií), tak si ju rýchlo doinštalujte, nie je to taký problém a rozhodne je to šikovnejšie, než na Facebook chodiť cez internetový prehliadač.

Slúži na: sprístupnenie Facebooku cez aplikáciu.

Instagram

Aby sa vaše fotografie páčili a boli obľúbené, nemusíte ich nijako vylepšovať a dokonca ani nemusíte byť dobrí fotografi, ba dokonca nemusíte ani disponovať super foťákom. Môžete zvoliť druhú cestu, teda fotku úplne zničiť, aby sa dalo sotva poznať, čo na nej je. A presne k týmto "štýlovým" úpravám slúži Instagram. Skrz neho sa vykonávajú hlavne 2 základné veci - zredukovanie fotky na štvorec a pridanie filtra. Oboje často v duchu starých Polaroidov, ktoré sú očividnou a priznanou inšpiráciou pre túto obľúbenú sociálnu sieť plnú fotiek.

Slúži na: zdieľanie a úpravu fotiek.

Značky

Podobné články

Návod na editovanie odoslanej správy na WhatsAppe

Návod na editovanie odoslanej správy na WhatsAppe

Akčná hra Nonstop Chuck Norris je nezastaviteľná

Akčná hra Nonstop Chuck Norris je nezastaviteľná

Tipy pre čistenie dotykového displeja

Tipy pre čistenie dotykového displeja

Najlepšie internetové prehliadače pre tablety a smartphony

Najlepšie internetové prehliadače pre tablety a smartphony

Inštalácia obchodu Google Play na mobily Huawei a Honor

Inštalácia obchodu Google Play na mobily Huawei a Honor

Najlepšie Tower Defense strategické hry na tablet

Najlepšie Tower Defense strategické hry na tablet

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b a b 4 9 d  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia