softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 15057
  • Užívatelia: 3236

Najlepšie hry pre tablety a telefóny

Autor: Redakcia  |   Publikované: 2.9.2013 | Zobrazené: 24622x

Tablety sú na hranie ako stvorené. Vysoký výkon, veľké displeje a nosíme ich stále so sebou. Či už máte tablet s Androidom alebo iOS, čakajú na vás stovky a tisíce podarených aj menej kvalitných titulov a my vám prinášame prehľad tých úplne najlepších, ktoré by vo vašej zbierke nemali chýbať.

Eggies

Hlavne medzi mladšími hráčmi sú obľúbené hry inšpirované legendárnou digitálnou hračkou Tamagoči. V Eggies sa tak staráte o svojho virtuálneho maznáčika, ktorého kŕmite, rozveseľuje a kupujete mu za získané zlatky nové oblečenie. Každý si tak môže vytvoriť vlastného neopakovateľného spoločníka, z ktorého sa pri dobrej starostlivosti vykľuje jedna z mnohých roztomilých príšeriek!

Angry Birds

Angry Birds sú vlastne synonymom mobilných hier a dôvodov je veľa. Naštvané vtáčiky majú všetko, čo sa neskôr stalo úplnou nutnosťou pre väčšinu ostatných hier, ak chcú byť úspešné. Hrateľnosť je založená na veľmi zjednodušených fyzikálnych zákonitostiach a materiáloch, ale až hypnotická uletená hudba a úplne šialené pozadia príbehu hry zaistili Angry Birds nehynúcu slávu. Keď k tomu pripočítate šírenie zadarmo a neustále aktualizácie s novými tematickými levelmi, vyjde vám, že túto hru na svojom mobile a tablete jednoducho potrebujete.

Angry Birds tablet

Real Racing 3

Graficky fantastické preteky Real Racing 3 sa pri vydaní prílišného nadšenia nedočkali, dnes už ide ale o kráľa mobilného pretekania, v ktorom si zajazdíte proti reálnym hráčom, v reálnych autách a na reálnych okruhoch. Ak si chcete zapretekať na tablete, nemá cenu hľadať inde, Real Racing 3 žiadnu rovnako kvalitnú konkurenciu nemá.

Real Racing 3 vzhled hry

FIFA 13

Najpopulárnejší šport na svete samozrejme nesmie chýbať ani na tabletoch. FIFA 13 vychádza zo slávnej športovej série od EA Sports. Aj v mobilnej verzii si budete môcť zahrať vernú futbalovú simuláciu vrátane licencovaných líg, tímov a hráčov. Veľký dôraz je kladený na online hranie proti živým súperom, ale zahráte si samozrejme aj proti AI, ktorá vám dá možno dosť zabrať. Ovládanie je zvládnuté na jednotku, vzhľadom na obmedzenia, ktoré prináša dotykový displej.

FIFA 13 gameplay

Infinity Blade 2

Infinity Blade je rovnako legendárny, ako všetky hry nad ním aj pod ním. Priniesol neskutočnú grafiku a hlavne inovatívny súbojový systém, ktorý dokonale využíva dotykové ovládanie. Útoky, krytie, kombá, to všetko ovládate "kreslením" gest priamo na displej. Pri pohľade na detailné modely, prostredie aj textúry zostáva rozum stáť. Všetko je navyše doplnené vynikajúcimi efektmi a animáciami a celá hra pozostáva iba zo súbojov, takže pre priaznivcov bojoviek ide o absolútnu povinnosť.

Infinity Blade 2 vzhled hry

Plants vs. Zombies

Plants vs. Zombies, ako už to máme pri hrách pre tablety radi, útočia hlavne svojou vtipnosťou a jednoduchým herným systémom. Jednoducho sa v úlohe záhradných rastliniek bránite útokom zombie. Nie je to nič ľahké a v každej úrovni budete musieť využiť kombináciu rastliniek, ktoré vám získavajú slnečnú energiu na stavbu ďalších kvietkov a rastlinky, ktoré môžu bojovať proti armádam zombie.

Plants vs. Zombies vzhled hry

Cut the Rope

V tejto hre sa budete snažiť dostať všelijaké dobroty priamo do hrtanu odporného a zároveň roztomilého mimozemšťana, ktorý si na sladkom potrpí. Najčastejšie to bude práve cez "cut the rope", teda správne načasované prerezanie povrazov, ktoré dobroty držia. Možno to neznie príliš zložito, ale ako pri každej logickej hre, aj tu sa zapotíte, než splníte všetky levely.

Cut the Rope vzhled hry

Where’s My Water

A na záver tu máme ďalšiu logickú hru, v ktorej sa budete snažiť správne prekopať diery v krajine, aby sa voda dostala tam, kam má, teda do sprchy malého aligátora Swampyho. Okrem starosti o hygienu plazov budete hľadať aj kačičky, asi aby nebolo Swampymu vo vani tak smutno. O úspechu a kvalitách hry hovorí aj počet klonov a kópií, ktoré v minulosti vznikli.

Where's My Water? vzhled hry

Značky

Podobné články

Novinky v iOS 9

Novinky v iOS 9

Najlepšie hry pre tablet a smartphone roku 2014

Najlepšie hry pre tablet a smartphone roku 2014

3 aplikácie, s ktorými vytvoríte originálne retro fotky

3 aplikácie, s ktorými vytvoríte originálne retro fotky

Farmárske hry pre PC, tablet a prehliadač na stiahnutie zadarmo

Farmárske hry pre PC, tablet a prehliadač na stiahnutie zadarmo

Najlepšie hudobné prehrávače pre tablety a mobily

Najlepšie hudobné prehrávače pre tablety a mobily

Age of Empires dostane samostatnú mobilnú hru. Return to Empire bude real-time stratégiou

Age of Empires dostane samostatnú mobilnú hru. Return to Empire bude real-time stratégiou

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  b 8 b 3 c b  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia