softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 13518
  • Užívatelia: 3000

Najlepšie programy pre domáce účtovníctvo

Autor: Redakce  |   Publikované: 17.5.2016 | Zobrazené: 3298x

Účtovníctvo je to, čo každý podnikateľ na svojej činnosti asi nenávidí zo všetkého najviac. Ide totiž iba o nutné zlo, s ktorým ale našťastie v modernej počítačmi vybavenej dobe pomôžu práve rôzne programy. Poďme sa teda na pár takých teraz pozrieť.

FlexiBee Start

FlexiBee Štart je šikovný účtovný program, ktorý zvláda evidenciu podnikateľov i menších firiem. Pýši sa prehľadnosťou a jednoduchým používaním, alebo napríklad veľmi jednoduchým prechodom na platenú verziu. Ak potrebujete niečo viac než len vydávanie a evidenciu faktúr, ale veľké komplexné softwary sú pre vás príliš zbytočne nabité funkciami, alebo príliš sú proste veľmi drahé, s FlexiBee Start neurobíte chybu.

AdmWinDE

Program AdmWinDE slúži k daňovej evidencii, takže poslúži hlavne podnikateľom. Funkčne to ale rozhodne žiadna katastrofa nie je. Program zvláda prácu s objednávkami, faktúrami aj skladom, poradí si s DPH, ale je vhodný aj pre tých, ktorý nechcú platiť. Faktúry dokáže previazať s daňovým priznaním, s ktorého podaním elektronickou cestou vám AdmWinDE dokáže pomôcť.

Fakturačka

Veľmi jednoduchý program Fakturačka slúži v podstate len na vytváranie a evidenciu faktúr. To však množstvu samostatne zárobkových osôb bohato stačí, takže práve pre mnoho SZČO môže ísť o veľmi zaujímavú alternatívu k oveľa sofistikovanejším programom, ktorých pokročilé funkcie by ale množstvu podnikateľov skôr prekážali.

Podobné články

Ako vybrať LED žiarovky

Ako vybrať LED žiarovky

Alternatívy pre MS Office zadarmo – Google Dokumenty, LibreOffice,...

Alternatívy pre MS Office zadarmo – Google Dokumenty, LibreOffice,...

Ako na odpoveď v neprítomnosti

Ako na odpoveď v neprítomnosti

Tomuto sa pri zachádzaní s PC vyhnite oblúkom

Tomuto sa pri zachádzaní s PC vyhnite oblúkom

Najlepšie výučbové programy pre deti

Najlepšie výučbové programy pre deti

Windows 10 Mobile Continuum

Windows 10 Mobile Continuum

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  3 5 f 8 f 6  :
 
Odkaz :
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)