softmania.sk

  • Aplikácií na stiahnutie zadarmo 14246
  • Užívatelia: 3202

5 najlepších hier zadarmo na toto leto

Autor: Redakcia  |   Publikované: 8.7.2015 | Zobrazené: 1948x

Leto, uhorková sezóna každého hráča. Firmy vedia, že svoje herné povinnosti zanedbávame fyzickými aktivitami pri vode a podobnými nezmyslami, lenže slovenské leto nás jednoducho občas do prítmia izby osvetlenej iba monitorom zaženie. Čo ale vo voľných chvíľach hrať? Vybrali sme pre vás päť parádnych hier, ktoré vám zoberú viac ako len leto, ak im dáte šancu.

PlanetSide 2 – online FPS nielen na PC

Boje obrovských rozmerov sú v PlanetSide 2 nielen veľmi zábavné, ale aj na pohľad krásne. Sci-fi strieľačka sa proti sebe nebojí postaviť stovky hráčov, ktorí si vyberajú classu a môžu používať dopravné/bojové prostriedky. Hra je dostupná nielen na PC, ale aj na PlayStation 4, kde by sme sa ale označeniu zadarmo vyhli, pretože multiplayer na konzole vyžaduje mesačné predplatné.

Odporúčame: PlanetSide 2

Alternatívy: Heroes & Generals, Team Fortress 2

Heroes of the Storm – MOBA

Kvalitných MOBA hier nie je málo. Dokonca ich je toľko, že sa väčšina štúdií snaží vyniknúť nejakou veľkou novinkou. Napríklad 3rd person poňatím alebo inovatívnym RPG systémom, ktorý nestavuje na itemy a ich schopnosti. A presne to druhé je pravda pre Heroes of the Storm, MOBA hru štúdia Blizzard, čo je vlastne taký praotec všetkých MOBA hier vďaka módom pre Starcraft a hlavne Warcraft 3. HOTS sa od LoL a DOTA2 príliš nelíši, no jedna vec je naozaj prevratná. Nech už sa nachádzate kdekoľvek na mape za akúkoľvek pozíciu, za každé zabitie dostávajú skúsenosti všetci hráči v tíme, takže sa nestane, že jedno carry bude extra nafarmené a ostatní budú mať v inventári 2 slabé itemy celú hru. Aj bez tejto veľkej novinky sú ale hrdinovia zo Starcraftu, Warcraftu a Diabla dostatočným dôvodom na to, aby ste si vybrali práve hru od Blizzardu. Plusom môže byť aj pomerne krátka doba od vydania, takže ak mierite na vysoké pozície, je najvyšší čas začať.

Odporúčame: Heroes of the Storm

Alternatívy: DOTA  2, League of Legends

Hearthstone:  Heroes of Warcraft – kartová hra

Druhýkrát (a naposledy) tu máme hru od Blizzardu, ktorý sa Free-to-play rozhodne nebojí. Kartové hry sú v kurze a Hearthstone je toho najlepším dôkazom. Návyková hra zo sveta Warcraftu je na pohľad krásna, má dostatočnú hĺbku herných mechanizmov, ale súboje stále skvele odsýpajú, takže vám príležitostné hranie nezoberie hodiny drahocenného času.

Odporúčame: Hearthstone

Alternatívy: World of Tanks Generals

Path of Exile – akčné RPG

Milovníci Diabla 2 nemusia zúfať a kupovať nie úplne lacné a nie úplne vychytané Diablo 3, pretože majú Path of Exile, prvotriedne akčné RPG zadarmo, ktoré ponúka kvalitný rozvoj postáv, tuhé súboje, frenetickú hrateľnosť a tiež veľa itemov, ktoré môžete zbierať z padlých nepriateľov. Grafika sa tiež podarila na jednotku a tak by Path of Exile mohla s Diablom 3 súperiť, aj keby na nich visela rovnaká cenovka.

Odporúčame: Path of Exile

Alternatívy: žiadne

War Thunder – online vojnový simulátor

War Thunder a World of Warplanes/Tanks, nezmieriteľní súperi, ktorí bojujú o veľmi lukratívny trh s desiatimi miliónmi hráčov vojnových "simulátorov". Hoci práve World of Tanks tento trh vlastne stvoril z ničoho, je to až War Thunder, kto tomuto žánru dodal vyššiu kvalitu, preto vám ho odporúčame. Od grafiky, cez fyziku, až po možnosť spojeného bojiska tankov a lietadiel, tým všetkým je konkurencia zadupávaná do zeme. Obzvlášť v súbojoch lietadiel je konkurencia vyložene silne zaostávajúca.

Odporúčame: War Thunder

Alternatívy: World of Tanks, World of Warplanes

Značky

Podobné články

Ako zmeniť skiny v Minecrafte na PC aj mobilnej verzii?

Ako zmeniť skiny v Minecrafte na PC aj mobilnej verzii?

World of Tanks: Download najlepších módov a zameriavačov

World of Tanks: Download najlepších módov a zameriavačov

Módy pre Euro Truck Simulator 2 - interiéry, zvuky, mapy

Módy pre Euro Truck Simulator 2 - interiéry, zvuky, mapy

Najlepšie módy pre American Truck Simulator

Najlepšie módy pre American Truck Simulator

Minecraft zadarmo na stiahnutie – dá sa to aj legálne

Minecraft zadarmo na stiahnutie – dá sa to aj legálne

Ako prepojiť PS4 ovládač s PC a hrať novú FIFA 21?

Ako prepojiť PS4 ovládač s PC a hrať novú FIFA 21?

Diskusia

Meno:
Email:
Opište znaky opačně  2 4 f 9 3 f  :
 
Odkaz :

Softmania - Kontakt - Pridanie aplikácie - RSS - Redakcia